ZLEWOZMYWAKI KOMPOZYTOWE

Jedną z największych zalet i cech rozpoznawczych materiału kompozytowego jest bezspoinowe połączenie blatu i zlewozmywaka. Komora wykonana z tego samego materiału co blat, w połączeniu z nim tworzy monolit. Bezspoinowe, niewidoczne łączenie daje bardzo efektowyny wynik wizualny, a ponadto jest rozwiązaniem ultra higienicznym. Zlewozmywaki są trwałe, odporne na większość środków chemicznych oraz łatwe do utrzymania w czystości. Posiadają wszystkie zalety materiału solid – surface.

Oferujemy kilka rodzajów zlewozmywaków:

  • gotowe zlewozmywaki kompozytowe, produkowane metodą odlewania. Dostępne w niepełnej gamie kolorystycznej, o standardowych wymiarach (typy, kolorystykę oraz wymiary znajdziecie Państwo na dole strony)
  • zlewozmywaki kompozytowe tworzone na zamówienie, o dowolnym wymiarze, kolorze i kształcie
  • zlewozmywaki kompozytowe z dnem ze stali nierdzewnej (boki wykonane są z wybranego materiału solid surface, zaś dno ze stali)

 

  • w naszej ofercie znajdziecie także wysokiej jakości zlewy stalowe (do podwieszenia w blacie)

 

 

Istnieje możliwość wyfrezowania ociekacza – jedno lub obustronnego, o dowolnym wymiarze.

 

Wyjątkowe właściwości samego materiału, jak i wytworzonego z niego zlewu sprawią, że idealnie sprawdzi się nie tyko w domach ale również
miejscach użyteczności publicznej – lokalach gastronomicznych, restauracjach, apartamentach.
Jest to także idealne rozwiązanie do kamperów, łodzi, statków czy przyczep kempingowych.

ZLEWOZMYWAKI
NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Oprócz umywalek i komór zlewozmywakowych dostępnych na wymiar oferujemy również gotowe modele (o określonych wymiarach i kolorystyce). Kliknij na logo producenta aby poznać ofertę.