O FIRMIE

BLATY.EU

Z MIŁOŚCI DO JAKOŚCI

Powstaliśmy jako rodzinna firma i takie wartości towarzyszą nam przez cały okres prowadzenia działalności: dbamy o jakość swoich produktów ale przede wszystkim cenimy sobie długofalowe współprace i relacje z Klientami.
W branży wyposażenia wnętrz działamy od ponad dekady. Wykorzystując doświadczenie i wypracowany know how wyodrębniliśmy firmę blaty.eu specjalizującą się w obróbce materiału solid surface.
Na przestrzeni lat staliśmy się liderem na rynku lokalnym, dostarczamy również blaty do wnętrz prywatnych i miejsc komercyjnych na terenie kraju, współpracujemy również z zagranicznymi kontrahentami.

Co nas wyróżnia i dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

✓ Naszą firmę tworzy pełen pasji i zaangażowania zespół specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji realizacji z materiału solid surface.

✓ Posiadamy nowoczesny i wyspecjalizowany park maszyn.

✓ Jesteśmy polską firmą, z polskim kapitałem.

✓ Do wytworzenia naszych produktów używamy tylko sprawdzonych, wysokojakościowych materiałów. Jesteśmy autoryzowanym partnerem takich marek jak Corian, Kerrock, Hi-Macs.

✓ Zależy nam i dbamy o jakość realizacji zamówienia: służymy pomocą w razie wątpliwości co do zakupu, tworzymy dokumentacje podczas zamówienia, jesteśmy dostępni dla Klientów zarówno podczas całego procesu realizacji zamówienia (od zakupu, poprzez realizacje i wysyłkę) jak i po zakupie.

✓ Nie boimy się nietypowych realizacji – bardzo lubimy design i wszystko co z nim związane 🙂

Siedziba i biuro firmowe mieszczą w się w miejscowości Goncarzewy (gm. Sicienko, woj. kujawsko-pomorskie). Posiadamy również punkt handlowy w Galerii Wnętrz Arkada w Bydgoszczy. Działamy jednak na terenie całej Europy – zarówno montując nasze produkty jak i je wysyłając.

Jakie produkty wykonujemy?

✓ umywalki (z odpływem liniowym lub centralnym)

✓ umywalki zintegrowane z blatem

✓ blaty kuchenne i łazienkowe

✓ meble kompozytowe

✓ lady

✓ deski do krojenia, donice, akcesoria.

 

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo nie tylko gwarancję profesjonalnego wykonania zlecenia. Każda realizacja jest dla nas wyjątkowa, przed podpisaniem umowy dokładnie analizujemy powierzone nam zadanie, służymy radą i doświadczeniem.

Jesteśmy bezpośrednim producentem – posiadamy w pełni wyposażony do pracy z materiałem solid surface, nowoczesny park maszyn: profesjonalny piec do termoformowania, prasę próżniową, frezarkę CNC.

Posiadamy także własne ekipy montażowe oraz wykwalifikowanych doradców.

Współpracujemy z wiodącymi producentami materiału solid – surface: Corian, Kerrock, Hi-Macs, Akrillika, Staron.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Kerrock, posiadamy certyfikat jakości DuPont Corian.

Dane firmy:
blaty.eu Stelter Karolina
Goncarzewy 1a
86-014 Sicienko
NIP: 554 295 93 22
REGON: 369020347

Jesteś zainteresowany współpracą?