O FIRMIE

BLATY.EU
Z miłości do jakości.

Główną gałęzią działalności firmy blaty.eu jest produkcja blatów, umywalek, wyrobów sanitarnych, mebli, małej architektury oraz innych realizacji z materiału mineralno-akrylowego.

Co nas wyróżnia?

✓ Pełen pasji i zaangażowania zespół specjalistów z ponad 15-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji realizacji z materiału solid surface.

✓ Nowoczesny i wyspecjalizowany park maszyn.

✓ Jedyny w regionie showroom blatów, umywalek i realizacji z kompozytu, w którym oprócz ekspozycji uzyskacie Państwo również fachowe doradztwo, projekty oraz wyceny.

Znajdziecie nas Państwo w Galerii Wnętrz Arkada przy ul. Fordońskiej 40 w Bydgoszczy oraz w punkcie przy zakładzie produkcyjnym – Goncarzewy 1a. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo nie tylko gwarancję profesjonalnego wykonania zlecenia. Każda realizacja jest dla nas wyjątkowa, przed podpisaniem umowy dokładnie analizujemy powierzone nam zadanie, służymy radą i doświadczeniem.

Jesteśmy bezpośrednim producentem – posiadamy w pełni wyposażony do pracy z materiałem solid surface, nowoczesny park maszyn: profesjonalny piec do termoformowania, prasę próżniową, frezarkę CNC.

Posiadamy także własne ekipy montażowe oraz wykwalifikowanych doradców.

Współpracujemy z wiodącymi producentami materiału solid – surface: Corian, Kerrock, Hi-Macs, Akrillika, Staron. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Kerrock, posiadamy certyfikat jakości DuPont Corian.

Jesteś zainteresowany współpracą?