UMYWALKI KOMPOZYTOWE

Wyroby z solid surface.

Urządzasz łazienkę i szukasz niebanalnych, unikatowych ale i funkcjonalnych rozwiązań? Dobrze trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w produkcji wytworów z materiału solid surface, takich jak blaty łazienkowe ale też umywalki, obudowy wanien czy dekoracje wykonywane na indywidualne zamówienie. Marzy Ci się wygodna ale i piękna umywalka wyprodukowana na wymiar specjalnie dla Ciebie? Teraz to już nie problem! Nie bez powodu materiał kompozytowy nazywany jest materiałem przyszłości.

Umywalki dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Opatrzyły Ci się już gotowe umywalki dostępne wszędzie i dla wszystkich? A może potrzebujesz umywalki w niestandardowym wymiarze, kształcie lub ciekawym kolorze? Teraz możesz pozbyć się wszelkich ograniczeń. Materiał kompozytowy nie tylko niesie za sobą szereg cech funkcjonalnych (jest antybakteryjny, nieporowaty, ciepły, odporny na działanie wielu środków chemicznych ale też trwały i co ważne – odnawialny!), pozwala także na prawie całkowite spersonalizowanie swojej łazienki.
Dlaczego umywalka nie może stać się ozdobą?

Projekt umywalki możesz wykonać samodzielnie, chętnie jednak Ci w tym pomożemy. Zamawiając u nas umywalkę na wymiar możesz wybrać nie tylko jej szerokość czy długość ale także głębokość, kształt,  kolor, rodzaj odpływu. Podoba Ci się asymeteria w łazience? A może jesteś fanem gięć i innych finezyjnych kształtów albo po prostu jesteś posiadaczem nietypowego wymiaru łazienki a chciałbyś w pełni wykorzystać przestrzeń?
Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie umywalkę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb – co jeszcze do niedawna było nieosiągalne.

Wykonujemy także specjalistyczne, wielostanowiskowe umywalki, będące wyposażeniem wielu miejsc publicznych, a także umywalki dostosowane do potrzeb i wymogów szpitali, klinik, aptek i innych.

Dlaczego warto zdecydować się na umywalkę kompozytową?

 • Materiał kompozytowy jest materiałem nieporowatym – nie posiada porów, w których mogłyby gromadzić się bakterie czy brud.
 • Jest materiałem jednorodnym w swojej strukturze co czyni go bardzo łatwym w pielęgnacji i czyszczeniu
 • Jest ciepły i przyjemny w dotyku, ponieważ przejmuje temperaturę otoczenia.
 • Niska podatność na uszkodzenia. Dzięki obecności w składzie materiału kompozytowego żywicy akrylowej jest on bardziej elastyczny niż np. popularna w łazienkach ceramika,a przez to mniej podatnym na pęknięcia czy odpryski.
 • Jest odnawialny (materiał kompozytowy można szlifować i regenerować) – to jedyny tego typu materiał! (W przypadku długoletniego, intensywnego użytkowania naturalnym zjawiskiem jest pojawienie się na powierzchni każdej umywalki delikatnych rys i zmatowień – umywalkę kompozytową można przeszlifować bardzo łatwo samodzielnie przy pomocy ogólnodostępnych zestawów regeneracyjnych).
 • Jest niewrażliwa na większość środków chemicznych.
 • Nie wymaga zaawansowanej pielęgnacji (do codziennego czyszczenia wystarczy woda i mleczko CIF (lub inne wybielające/ze szlifującymi drobinkami)
 • Cechuje ją niepowtarzalny, nowoczesny design,
 • Istnieje możliwość wykonania umywalki (jak również blatu, mebla itp.) w dowolnym wymiarze, kolorze i kształcie.
Zastanawiacie się jakiego typu umywalki można wykonać z materiału kompozytowego? W zasadzie wszystkie. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wybory. Pamiętajcie jednak, że materiał solid-surface daje praktycznie nieograniczoną swobodę w doborze kształtu czy wymiaru umywalki!
 • prostokątne umywalki standardowe z odpływem centralnym. Dostępne w kolorach Hi-Macs Alpine White oraz Kerrock Snow White. Przejdź aby poznać szczegóły umywalek standardowych.
 • Prostokątne umywalki standardowe z odpływem centralnym z maskownicą odpływu. Dostępne w kolorze Kerrock Snow White. Przejdź aby poznać szczegóły umywalek standardowych.
 • prostokątne umywalki standardowe z odpływem centralnym z zaoblonym dnem. Dostępne w kolorach Hi-Macs Alpine White oraz Kerrock Snow White. Przejdź aby poznać szczegóły umywalek standardowych.
 • prostokątne umywalki niestandardowe z odpływem centralnym. Dostępne we wszystkich kolorach oraz wymiarach. Umywalki nie są wylewane, a więc nie mają tak mocno wyoblonych kątów jak umywalki standardowe
 • prostokątne umywalki niestandardowe z odpływem centralnym z zaoblonym dnem. Dostępne we wszystkich kolorach i różnych wymiarach
 • Prostokątne umywalki z odpływem centralnym wygięte bezpośrednio z blatu. Dostępne w wybranych kolorach. Przejdź aby poznać szczegóły umywalek standardowych.
 • Prostokątne umywalki z odpływem liniowym (szczelinowym) tylnym. Dostępne we  wszystkich kolorach i wymiarach
 • Prostokątne umywalki z odpływem liniowym (szczelinowym) bocznym. Dostępne we  wszystkich kolorach i wymiarach
 • owalne i okrągłe umywalki standardowe z odpływem centralnym. Dostępne w kolorach Hi-Macs Alpine White oraz Kerrock Snow White. Przejdź aby poznać szczegóły umywalek standardowych.
 • owalne i okrągłe umywalki standardowe z odpływem centralnym. Dostępne we wszystkich kolorach i wybranych wymiarach.
 • finezyjne

UMYWALKI
NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE