UMYWALKI KOMPOZYTOWE

Wyroby z solid surface.

Urządzasz łazienkę i szukasz niebanalnych, unikatowych ale i funkcjonalnych rozwiązań? Dobrze trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w produkcji wytworów z materiału solid surface, takich jak blaty łazienkowe ale też umywalki, brodziki czy wanny wykonywane na indywidualne zamówienie. Marzy Ci się wygodna ale i piękna wanna wyprodukowana na wymiar specjalnie dla Ciebie? A może potrzebujesz brodzik prysznicowy o niestandardowym wymiarze? Teraz to już nie problem! Nie bez powodu materiał kompozytowy nazywany jest materiałem przyszłości.

Umywalki dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Opatrzyły Ci się już gotowe umywalki dostępne wszędzie i dla wszystkich? A może potrzebujesz umywalki w niestandardowym wymiarze, kształcie lub ciekawym kolorze? Teraz możesz pozbyć się wszelkich ograniczeń. Materiał kompozytowy nie tylko niesie za sobą szereg cech funkcjonalnych (jest antybakteryjny, nieporowaty, ciepły, odporny na działanie wielu środków chemicznych ale też trwały i co ważne – odnawialny!), pozwala także na prawie całkowite spersonalizowanie swojej łazienki.
Dlaczego umywalka nie może stać się ozdobą?

Nasze wykonywane na wymiar umywalki są rękodziełem tworzonym przez zespół ludzi z pasją i z pomocą wyspecjalizowanego parku maszyn. Zamawiając nasze produkty otrzymujesz nie tylko gwarancje niezawodności ale także prestiżu posiadania armatury w pełni dostosowanej do Twoich oczekiwań.

Projekt umywalki możesz wykonać samodzielnie, chętnie jednak Ci w tym pomożemy. Zamawiając u nas umywalkę na wymiar możesz wybrać nie tylko jej szerokość czy długość ale także głębokość, kształt,  kolor, rodzaj odpływu. Podoba Ci się asymeteria w łazience? A może jesteś fanem gięć i innych finezyjnych kształtów albo po prostu jesteś posiadaczem nietypowego wymiaru łazienki a chciałbyś w pełni wykorzystać przestrzeń?
Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie umywalkę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb – co jeszcze do niedawna było nieosiągalne.

Wykonujemy także specjalistyczne, wielostanowiskowe umywalki, będące wyposażeniem wielu miejsc publicznych, a także umywalki dostosowane do potrzeb i wymogów szpitali, klinik, aptek i innych.

Zastanawiacie się jakiego typu umywalki można wykonać z materiału kompozytowego? W zasadzie wszystkie. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wybory. Pamiętajcie jednak, że materiał solid-surface daje praktycznie nieograniczoną swobodę w doborze kształtu czy wymiaru umywalki!
1.Umywalki prostokątne z odpływem tradycyjnym jedno lub wielostanowiskowe
2.Umywalki prostokątne z odpływem liniowym (szczelinowym)
3. Umywalki prostokątne z zaoblonym spadem
4. Owalne
5. Okrągłe
6. Nastawiane
7. Umywalki wygięte bezpośrednio z blatu

UMYWALKI
NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Oprócz umywalek i komór zlewozmywakowych dostępnych na wymiar oferujemy również gotowe modele producentów materiału solid surface. Kliknij na logo producenta aby poznać ofertę.